Certyfikaty | Bong Poland

Certyfikaty

Opakowania z sumieniem

 

Certyfikat ISO 14001
Jest to jeden ze standardów ISO, odnoszący się do zarządzania środowiskiem. Jest to norma uznana na całym świecie. Koncentruje się ona na nieustannym procesie doskonalenia procesów produkcji i produktów, aby ograniczyć w możliwie najwyższy sposób negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Paper By Nature
Certyfikat gwarantuje, że wykorzystywane przez nas surowce, jak i proces produkcyjny oraz gotowe koperty są na najwyższym poziomie i spełniają kryteria ochrony środowiska na każdym etapie. Surowe przepisy przyczyniają się do oszczędności energii, zmiejszeniu emisji zanieczyszczeń do wody i powietrza oraz ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych dla środowiska.

Blue Angel
Jest to najstarszy certyfikat na świecie, przyznawany produktom przyjaznym środowisku. Certyfikowane produkty są oceniane pod wieloma aspektami, takimi jak oszczędność używanego surowca, organiczenie zanieczyszczeń oraz hałasu, ograniczenie emisji odpadów etc. 

FSC®

FSC jest to certyfikat Rady Dobrej Gospodarki Leśnej. Organizacja ma na celu upowszechniać właściwy sposób prowadzenia gospodarki leśnej. Koperty posiadające certyfikat FSC® to produkty wykonane z surowca pochodzącego z certyfikowanych obszarów leśnych oraz innych źródeł kontrolowanych.

 

                                                                                   

                                                                                    Pytaj o certyfikowane produkty FSC®
                                                                                                  w naszej ofercie

Bong Websites

Quick Links

Aktualności

Kontakt