Koperty bąbelkowe AirPro

Chcesz wysłać coś kruchego, wymagającego specjalnej amortyzacji? Koperty Airpro® dają Ci gwarancję bezpiecznego transportu. Teraz możesz spokojnie wysyłać wszystko na drugi koniec świata z przekonaniem, że zawartość Twojej przesyłki nie zmoknie i nie ulegnie zniszczeniu.

NIEZAWODNA OCHRONA

Koperta bąbelkowa AirPro® to uniwersalne, wyściełane folią bąbelkową, wodoodporne opakowanie, które ochroni zawartość przed kanciastym światem. Na zewnątrz znajduje się papier z certyfikatem FSC®, jednocześnie wytrzymały, gładki i miły w dotyku. Wewnątrz tkwi warstwa bąbelkowa, absorbująca każdy wstrząs i chroniąca przed wilgocią. Szczelnie sprasowane brzegi koperty uniemożliwiają jej pęknięcie.

DO CZEGO SŁUŻY AIRPRO?

AirPro chroni przesyłki wrażliwe na wstrząsy, takie jak prezenty, artykuły promocyjne, próbki, części zamienne, płyty CD/DVD, akcesoria, części elektryczne... To opakowanie idealne do handlu elektronicznego. Wysokiej jakości papier kraft wyróżnia Twoją przesyłkę na tle innych. Koperta może być dodatkowo oznaczona Twoim znakiem firmowym!

LEKKI JAK PIÓRKO

AirPro jest wyjątkowo lekki w porównaniu z kartonowymi pudełkami, co pomaga zmniejszyć wagę oraz koszty przesyłki.

JAK PODUSZKA BĄBELKOWA

Wnętrze koperty AirPro jest miękkie niemal jak poduszka, charakteryzująca się dużą sprężystością. Każdy wstrząs jest doskonale absorbowany.

RECYKLING

Zarówno papier, jak i folię bąbelkową można poddać recyklingowi. Koperta jest tak skonstruowana, że folia bardzo łatwo oddziela się od papieru.

Sprawdź nasze

Produkty i Rozwiązania

Bez względu na to, czy potrzebujesz opakowań standardowych czy bardziej wymagających, dostarczymy Ci właściwe rozwiązanie.

© 2023 Bong Group. All rights reserved.