Airpro Green

BEZPIECZNE, BEZ PLASTIKU, 100% PAPIERU

KOPERTA BĄBELKOWA – TYLKO PAPIER I POWIETRZE!

AirPro Green to przyjazna dla środowiska koperta ochronna, która nie wymaga folii bąbelkowej, aby pełnić swoją funkcję. Tłoczony papier wewnątrz torby tworzy mocną warstwę amortyzującą, która chroni zawartość wrażliwą na uszkodzenia. Koperta jest całkowicie pozbawiona plastiku, wyróżnia się przyjaznością dla środowiska, wytrzymałością i lekkością!

MOCNE I PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

AirPro Green jest wykonana w 100% z papieru certyfikowanego przez FSC®. Opakowanie wykorzystuje właściwości amortyzujące tłoczonego papieru. W złożonym procesie tłoczenia na wewnętrznej warstwie papieru powstaje trwały wzór bąbelków. Łącznie trzy warstwy papieru chronią przewożony towar przed uszkodzeniami.

DO CZEGO SŁUŻY AIRPRO GREEN?

AirPro Green może być szeroko stosowany w różnych obszarach i gałęziach przemysłu. Idealnie nadają się do ochrony delikatnych przedmiotów przed wstrząsami i uderzeniami. W tych kopertach można wysyłać płyty CD/DVD, książki, pamiątki, części elektroniczne, biżuterię, próbki towarów i wiele innych.

PRODUKT EKOLOGICZNY

AirPro Green wykonany jest w 100% z papieru, nie zawiera ani grama tworzyw sztucznych. Papier posiada certyfikat FSC®, gwarantujący, że surowiec pochodzi z ekologicznych źródeł.

MOCNY PAPIER KRAFT

AirPro Green składa się z trzech warstw papieru typu kraft, z czego środkowa warstwa jest wytłoczona w trwałe bąbelki. Trzywarstwowa konstrukcja zapewnia doskonałą ochronę przed wstrząsami i wysoką odporność na rozerwanie.

POCHODZI Z SUROWCÓW WTÓRNYCH I NADAJE SIĘ DO RECYKLINGU

AirPro Green wykonany jest w 100% z makulatury i może być wielokrotnie poddawany recyklingowi. Odbiorca może łatwo zutylizować kopertę w pojemniku na odpady papierowe. AirPro Green w 100% nadaje się do ponownego recyklingu.

Sprawdź nasze

Produkty i rozwiązania

Bez względu na to, czy potrzebujesz opakowań standardowych czy bardziej wymagających, dostarczymy Ci właściwe rozwiązanie.

© 2023 Bong Group. All rights reserved.