Wybierz trwałe i ekologiczne opakowanie dla Twojego e-sklepu!

e-Green to gama opakowań dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć efektywność procesu wysyłkowego i ograniczyć zużycie tworzyw sztucznych. Papierowe torby e-Green zaprojektowano tak, aby sprostać obu tym wyzwaniom.

JAKI JEST E-GREEN ?

Opakowanie e-Green wykonano w całości ze specjalnego papieru kraft, dzięki czemu nadaje się ono do pełnego recyklingu. Posiada dwa paski samoprzylepne i pasek do odrywania, co ułatwia proces zamykania i otwierania, również w przypadku przesyłek zwrotnych. Jest to rozwiązanie idealne w zastosowaniach e-commerce.

DO CZEGO SŁUŻY E-GREEN?

e-Green to idealne rozwiązanie w przypadku towarów, które nie wymagają sztywnego opakowania lub wysyłanych z istniejącym oryginalnym opakowaniem, takich jak odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, elektronika użytkowa i wiele innych… Torba występuje w dwóch wariantach: z rozszerzanym dnem i bokami oraz z dnem w kształcie litery V.

PRODUKT EKOLOGICZNY

e-Green wykonany jest w 100% z papieru, jednego z najbardziej ekologicznych materiałów do pakowania. Papier ten pochodzi z surowców odnawialnych i może być wielokrotnie poddawany recyklingowi.

ELASTYCZNY I WYDAJNY

Używając toreb e-Green, zmniejszysz zużycie materiału opakowaniowego, a także obniżysz objętość, wagę oraz koszty transportu w porównaniu ze sztywnymi opakowaniami tekturowymi. Zastosowanie papieru nadającego się do recyklingu ograniczy również szkodliwy wpływ na środowisko.

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Twoi klienci docenią wysoką jakość toreb e-Green oraz ich przyjazność dla środowiska, a także możliwość ponownego użycia, na przykład przy przesyłce zwrotnej.

Sprawdź nasze

Produkty i Rozwiązania

Bez względu na to, czy potrzebujesz opakowań standardowych czy bardziej wymagających, dostarczymy Ci właściwe rozwiązanie.

© 2023 Bong Group. All rights reserved.