Tyvek® materiał XXIw

Żadne inne opakowanie nie jest tak wyjątkowe jak Tyvek® DuPont™. DuPont™ Tyvek® nie jest papierem. To włóknina wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Tyvek® wyróżnia się niepowtarzalną strukturą oraz delikatnym połyskiem. Jest gładki jak papier i miękki jak tekstylia.

OPAKOWANIA WYKONANE Z TYVEK®

Niezależnie od kształtu przesyłki możesz mieć pewność, że opakowanie Tyvek® będzie idealnie pasować. Tyvek® oferuje unikatowe połączenie lekkości, wytrzymałości i trwałości. Jest to więc idealny wybór dla różnego rodzaju przesyłek – od przytulanek po części zamienne.

KOPERTY WYKONANE Z TYVEK®

Ogromna siła Tyveku® sprawia, że ​​ważne dokumenty, takie jak umowy czy raporty finansowe dotrą bezpiecznie!

CO TO JEST TYVEK®?

Tyvek® to całkowicie syntetyczny materiał wykonany z gęstej polietylenowej przędzy. Lekki, trwały i higroskopijny, a mimo to wodoodporny, odporny na ścieranie, penetrację bakterii i starzenie się. Wyglądem przypomina papier ale całkowicie różni się właściwościami. Tyvek® jest niezwykłym materiałem używanym w przemyśle w niezliczonych obszarach gospodarki.

MOCNY I WYTRZYMAŁY

Tyvek® oznacza wyjątkową wytrzymałość i jakość. Zapewnia długotrwałą ochronę i bezpieczeństwo cennych towarów i dokumentów. Składa się z silnie sprasowanych włókien polietylenowych, dzięki czemu jest odporny na rozdarcie.

WODOODPORNY

Materiał Tyvek® jest całkowicie wodoodporny. Woda nie przedostaje się do środka i nie uszkadza materiału. Koperta jest odporna na proces gnicia.

W 100% NADAJE SIĘ DO RECYKLINGU

Tyvek® nadaje się do ponownego użycia i recyklingu. Wykonany jest w 100% z HDPE, nie zawiera wypełniaczy ani spoiw. Nie wchodzi w reakcje z większością substancji chemicznych i łatwo go utrzymać w czystości.

ŁATWE W NADRUKU

Logo Twojej firmy świetnie będzie się prezentować na kopertach z Tyvek®. Gładka jasnobiała powierzchnia jest doskonałym podłożem dla kolorowego druku.

LEKKI JAK PIÓRKO

Tyvek® jest trzykrotnie lżejszy od papieru. Stosując go, zaoszczędzisz na kosztach transportu.

UNIKALNY WYGLĄD I DOTYK

Nie ma możliwości, aby pomylić Tyvek® z innym materiałem. Wyróżnia się charakterystycznym wyglądem, jest miękki w dotyku, a dzięki oryginalnej strukturze idealnie podkreśla załamania światła.

DuPont™ i Tyvek® są znakami towarowymi firmy DuPont używanymi przez firmę Bong na podstawie licencji.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Produkty i Rozwiązania

Bez względu na to, czy potrzebujesz opakowań standardowych czy bardziej wymagających, dostarczymy Ci właściwe rozwiązanie.

© 2023 Bong Group. All rights reserved.